درباره ماندگار

شركت توسعه دانش ماندگار به صورت با مسؤولیت محدود طي شماره 312072 مورخ 27/8/86 در ادره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است. مركز اصلي شركت در حال حاضر در تهران، خيابان مطهري، نبش تقاطع سهروردي، پلاک110 واقع است.

ديدگاه شرکت توسعه دانش ماندگار دنباله­ رو الگوهای اثبات شده بلوغ سازماني در امور مربوط به آموزش و پرورش در دنيا بوده و مجموعه مديران این شرکت با بکارگيري اين الگوها هم­زمان با در نظر گرفتن وضعيت بازار داخل کشور، سعي در ارائه بهترين راه­ حل­ ها به مشتريان شرکت داشته­ و دارند. در نتیجه، می­توان گفت که:

ارزشهاي توسعه دانش ماندگار با تاكيد بر اهداف و آرمان هاي تعيين شده بر مبناي مشتري محوری ، صداقت و درستكاري، پايبندي به اصول و اخلاق متعارف كسب و كار، رعايت احترام متقابل، مسئوليت­پذيري و قانونمندي شكل گرفته­ اند.

این شرکت با توجه به دیدگاه فوق الذکر، خود را ملزم نموده که راه حل های خود در زمينه موضوع فعالیت را با سه محور اساسي زير همواره هم جهت کند:

 1. نيازهای حال و آينده مخاطبان خود اعم از دانش آموز، معلم، اولیاء و کارکنان آموزشی.
 2. روندهای روز آموزش و پرورش.
 3. روندهای روز کسب و کار در صنایع آموزشی و کمک آموزشی و صنایع وابسته به آن.

برخورد شفاف با مشتري و پشتيباني از وي در تشخيص نيازهای امروز و آينده وی، در اولويت اول خدمات شرکت توسعه دانش ماندگار است. این شرکت، هرگز پروژه­ ها و راه­ حل­ هايي را که منطبق بر اصول تثبيت شده بنيان­گذاران و مؤسسین­ اش نباشد، آغاز نمي­کند. بدين معنا که شعار اصلی ما فعاليت تخصصی و تعميق زمينه­های فعاليت سازمان بوده و به جرأت خود را متخصص رشته و زمينه موضوع فعالیت خود معرفي مي­کنيم. به اين اصل مجدداً پافشاري مي­کنيم که ما مطابق الگوها و تجارب جهاني و تجارب پیشرو در فعالیت های آموزشی و کمک آموزشی داخل کشور حرکت مي­کنيم و هرگز به دنبال اختراع دوباره چرخ نيستيم.

محورهاي اصلي که ماندگار جهت موضوع فعاليت شركت برگزيده، به شرح زير است:

 • ارائه خدمات و محصولات در بخش گردشگری برای دانش آموزان و معلمین.
 • ارائه خدمات در بخش سلامت به جامعه دانش آموزان و معلمان.
 • اراه خدمات متنوع در بخش المپیادهای تحصیلی به مدارس.
 • ارائه خدمات و محصولات متنوع در بخش رباتیک به مدارس و دانش­آموزان.
 • ارائه خدمات آموزشی ارزش­افزوده مانند دوره­های کارآفرینی، طرح­ریزی شغلی و آموزش مهارت­های پایه شغلی
 • ارائه خدمات پژوهشی (مانند کارسوق­های مختلف علمی، تأسیس پژوهشکده­های مختلف مورد نیاز مدارس و سازمان­ها، جشنواره­ها و همایش­های دانش­آموزی و …)
 • آموزش مهارت­های زندگی
 • ارائه خدمات مشاوره (در زمینه یادگیری، آموزش، برنامه­ریزی، استانداردسازی و …)
 • انتشارات آموزشی و کمک آموزشی و ارائه خدمات مرتبط به مدارس، معلمان و دانش آموزان.
 • مدیریت کیفیت آموزش
 • خدمات کودک محور (خدمات ارزش افزوده در مهد کودک­ها- مدیریت مراکز پیش دبستانی و ..)
 • ارائه خدمات و محصولات متنوع برای تحقق مدارس الگو و ماندگار (استانداردسازی فضای آموزشی، معماری فضای آموزشی، مدارس امن و …)
 • ارائه خدمات مشاوره برای پیاده­ سازی استانداردهای مدیریت کیفیت آموزش، ایزو و دریافت گواهینامه­های مربوط به آنها.
 • ارائه خدمات در بخش فناوری­های نو (فناوری اطلاعات و ارتباطات، فناوری نانو و سایر فناوری­ ها…)

تعدادي از فارغ‌التحصيلان و دانشجويان ممتاز و برگزيده دانشگاه صنعتي شريف در رشته‌هاي علوم پايه، با کسب تجربه عملي در سال‌هاي متمادي در سطوح مختلف صنعت آموزش کشور، بر آن شدند تا با تأسيس شرکت توسعه دانش ماندگار، به‌عنوان يک شرکت پيشرو در صنایع آموزشی و کمک آموزشی ضمن توسعه کاربردی تجربيات خود، تکنولوژي‌هاي نويي را در صنايع آموزشي و کمک آموزشي به مخاطبان خويش ارائه نمايند. مؤسسين، با اذعان به اينکه در طول دوران تحصيل و دوران فعاليت حرفه­اي بعد از فارغ التحصيلي، در بخش­هاي مختلف صنايع آموزشي و کمک آموزشي، شناخت جامع نسبت به نقاط ضعف و کمبودهاي ناشي از ضعف مديريت در سيستم­هاي آموزشي يافته­اند، با اهداف زير و ضمن رعايت چارچوب­هاي اخلاقي مندرج در اين مستند، اقدام به تأسيس شرکت توسعه دانش ماندگار نموده­اند ترکیب اعضای هیأت مدیره این شرکت به شرح زیر است:

نام (شرکت يا شخص) سمت در هیأت مديره
خلیل جلیلی مديرعامل
محمد حسین مشتاق رئيس هیأت مديره
هدی مرتاضی عضو هیأت مديره
نوشین اخلاقی نیا عضو هيأت مديره